Az aktív szenes víztisztítók előnyei

Aktív szenes víztisztító
Aktív szenes víztisztító

Amikor a vízfogyasztásról beszélünk, felvetődik a kérdés, hogy mit is igyunk? Választási lehetőség van sok, de mi legyen az? Ásványvíz, csapvíz vagy tisztítsuk a vizet otthoni víztisztítóval. De milyet válasszunk? Léteznek a fordított ozmózis alapelvén működő víztisztító illetve az aktív szenes víztisztító modellek. A fordított ozmózis során, nyomás alatt egy félig áteresztő rétegen, vagyis membránon préselik át a vizet. Az aktív szenes víztisztító a szűrőben lévő hatóanyagok határozzák meg azt, hogy milyen szennyeződéseket kerüljenek eltávolításra.

Ezek a vízszűrők megfelelőek arra, hogy jó minőségű csapvizet hozzanak létre. Az egyszerű csapra szerelhető víztisztító használata nagyon egyszerű és karbantartása sem okoz problémát. Az aktív szenes víztisztító szűrők megkötik az oldott szerves anyagokat. Így a vízben lévő más kellemetlen íztől, szagoktól, színektől is megtisztítják a vizet. Az aktív szenes víztisztító kiszűri a vízből a klórt és a klórszármazékokat, általában ezek okozzák a víz rossz ízét.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás