Az adalékként használt Metabond Old Special

Metabond Old Special

Akik rendelkeznek személygépjárművel, azok pontosan tudják, hogy mennyi mindenre kell odafigyelni. Szükséges tudni a vezérműszíj legutóbbi kicserélésének dátumát, valamint az utolsó olajcsere időpontjával is jó tisztában lenni. A híres Metabond Old Special típusú motorolaj adalék eléggé keresett a piacokon.

Mivel haladni kell a korral és a legújabb technológiával, úgy ez az áru manapság nanotechnológiával készül. Pontosan ezért annyira közkedvelt, mert ezáltal csökkenti a súrlódást és nemesíti a fémfelületet. A Metabond Old Special a legtöbb olajban alkalmazható, legyen az motorba, váltóba vagy ipari motorba való.

Ezzel a kifinomult technológiával elérheti, hogy a szeretett jármű motorjának az élettartama megnövekedjen, és ezáltal még hosszú éveket tudhasson maga előtt. Aki igazán becsüli az autóját, az igyekszik minden termékből a minőségit választani, hogy ezáltal az autónak is nívós alkatrészeket és egyéb termékeket adjon. Már a Metabond Old Special első használatánál érezni fogja a különbséget.

Nem lesz probléma a hidegben beindítani, valamint sokkal kevesebb zajt fog hallani a kocsiból kiszűrődni. A különböző vélemények úgy tartják, hogy ezzel a termékkel az autó hátralévő élettartama akár meg is kétszerezhető. Persze ez egyéb tényezőktől is függ, hiszen nem mindegy, hogy milyen utakon jár az autó és miként van használva. Motorolaj cseréje esetén az AZ Meisterteile 10W40 termék javasolt használatra.

Természetesen, ha bizonytalan, akkor érdemes először beszélni egy szakértővel, hogy meghatározza a termék tulajdonságait. Tény, hogy ez a típusú olaj jól bevált és segít megőrizni a gépezet jó állapotát. Az AZ Meisterteile 10W40 egyszerűen megrendelhető az internetről, amennyiben nem találja az üzletekben.

Mindössze annyi a feladata, hogy fellép az Autóolaj Shop honlapjára, ahol elolvashatja a termékeknek a leírását. Ezáltal megtudhatja, hogy miért kéne pont az AZ Meisterteile 10W40 motorolajt válassza. Nos azért, mert még a csereperiódusok végén is kiválóan megállja a helyét. Ráadásul a szélsőséges esetekben is remekül végzi a dolgát.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás