Árpád Pálinka stílusos kivitelben

Mindenki imádja a jó minőségű, alkoholos italokat. A magyar pálinka kedvelői szívesen nézelődnek a diszkontital.hu weboldalon, ahol igen nagy kínálatból lehet válogatni. Az Árpád Pálinka új kiszerelése igazán szemet gyönyörködtetőre sikerült.

Az ízére sem lehet panasz, hiszen minőségi alapanyagok felhasználásával készült. 0,5 vagy 0,05 literes kiszerelésben vásárolható meg. Az ízesítések szempontjából igazán nagy a kínálat.

Az Árpád Pálinka legnépszerűbb fajtája a barackos, a szilvás, a szőlős és a cseresznyés. A webáruházból nem kell üres kézzel távozniuk azoknak sem, akik meglepetést szeretnének venni az ismerősüknek. Az exkluzív fadoboz nagyon jól mutat.

A vásárlók 2 darab, formatervezett poharat is kapnak hozzá. Választhatnak, hogy 40 vagy 60 százalékos alkoholtartalmú típust szeretnének venni az Árpád Pálinkából. Az ár egy kissé magasabb, de a jó minőségért megéri mélyen a zsebbe nyúlni. A rendelés hamar megérkezik, tehát akkor sem kell megijedni, ha már vészesen közeledik az ünnepelt születésnapja.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás