Akne kezelése citromfű aromavízzel

Akne kezelése
Akne kezelése

Az arckezeléseknél gyakran alkalmazott citromfű Sri Lanka és India egyes részein őshonos. A népszerű összetevő, akár a lamianaturashop.com weboldalról is beszerezhető. Az akne kezelése belsőleg és külsőleg is lényeges, hiszen a megfelelő étrend is nagyon sokat tud segíteni a pattanásos bőrön. A citromfű nyugtatja a bőrirritációt, a bőrpírt és csillapítja a viszketést, ráadásul kiválóan felhasználható a száraz bőr kezelése során is. A speciális gyógynövényből főzött tea idegnyugtatóként is alkalmazható.

Vizsgák,vagy előadások előtt, az izgulósaknak érdemes egy csésze citromfű teát elkortyolniuk. Az akne kezelése elsősorban szakember feladata, aki megfelelő eszközökkel kitisztítja és tonizálja a bőrt, majd olyan pakolást helyez fel az arcra, ami összehúzza a kitágult pórusokat. A súlyosabb, fertőző akne kezelése során semmi esetre sem szabad alkoholt tartalmazó készítményt használni, mert az könnyen kiszáríthatja a bőrt. Az aloe vera és a teafaolaj is tökéletes megoldás a gyulladt bőrfelület tisztítására.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás