ADR oktatás az éles helyzetekre

ADR oktatás
ADR oktatás

A híradókban láthatunk olyan katasztrófákról képeket, amikor egy veszélyes anyagot szállító kamion felborul és kiömlik a rakomány. Ilyenkor aztán örülhetünk annak, hogy nem vagyunk a helyszínen, hanem csak a kényelmes fotelből nézzük az egészet. De mi van, ha mi is érintettek vagyunk az eseményekben? Ilyen esetekben az ADR oktatás kifejezetten hasznosnak bizonyulhat.

Természetesen egy átlagos autós nem kell tisztába legyen a teendőkkel, de az, aki a szállító járműt vezeti vagy kíséri, már annál inkább. A hirtelen reagálás fontos és életeket menthet. A megfelelő ADR oktatás és sikeres vizsga nélkül nem végezhető ez a fajta munka, de nem mindegy, hogy pontosan mennyire sajátítottuk el a hallottakat.

Teljes figyelem és odaadás szükséges ahhoz, hogy valaki ebben a szakmában jól elhelyezkedjen és megfelelően helyt tudjon állni. A legtöbbször minden halad gördülékenyen, ahogyan az kell, de nagy ritkán bekövetkezhet, amiről addig csak az ADR oktatás alatt hallottunk. Ebben a sajnálatos helyzetben aztán kiderül, hogy eléggé felkészültek vagyunk-e.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás