Adó 1 százalék a beteg gyermekekért

Adó 1 százalék
Adó 1 százalék

A Daganatos.hu alapítvány 2005 óta arra törekszik, hogy részt vegyen a daganatos vagy leukémiás betegségek elleni harcban. Amennyiben Ön is szeretné megkönnyíteni a dolgot, az adó 1 százalék felajánlásával most mindezt megteheti. Aki felajánlja az alapítvány részére ezt az összeget, az lehetővé teszi a betegség korai diagnosztizálását, a megelőzést, valamint a kezelések pontosabb nyomon követését.

Ha nem ajánlja fel az adó 1 százalékát, akkor ez az összeg az államkasszába kerül. Kár lenne tehát nem felajánlani egy nemes célt szolgáló csoportnak. Aki még nem tette meg, az most megteheti a www.daganatos.hu oldalra kattintva. Itt le lehet tölteni a nyilatkozatot, aminek a kitöltésével közelebb juttatja az alapítványt a céljai eléréséhez.

Az oldalon azt is megtudhatja, folyamatosan arra törekszenek, hogy új megoldásokat találjanak az adománygyűjtésre, hiszen a fő cél a betegség megelőzése. Az adó 1 százalék sokkal többet jelent, mint azt gondolná, ezért fontos, hogy minél többen felajánlják azt.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás