A váltócipő sok helyzetben hasznos

A bölcsiben, az oviban és a legtöbb játszóházban is kérik, hogy a gyermekeknek legyen egy lábbelijük, amit csak ott használnak. Ennek főként higiéniai okai vannak, hiszen rengetegféle dolgot behordanának a kinti cipőjükkel, ugyanakkor a váltócipő használata az adott intézmény tisztaságának megőrzését is szolgálja.

Igencsak hamar koszossá válna nemcsak a föld, hanem a játékok, mászókák, csúszdák felülete is, ha a sáros bakanccsal járkálna minden lurkó fel s alá, amiket napközben nem igazán lehetne megtisztítani. Azonban, ha mindenkinél van váltócipő, akkor viszonylag megőrizhető a tisztaság és elegendő lesz a nap végén takarítani.

Továbbá, a váltócipő kényelmi szempontokból is hasznos lehet, főként télen, amikor bakancsban, csizmában járnak a kicsik. Ezek a lábbelik kint jó szolgálatot tesznek, de játék közben csak akadályoznák a kis tulajdonosaikat. Vásároljon Ön is a gyermekének 1-2 pár minőségi váltócipőt és mindig vigyék magukkal, ha elmennek otthonról, mert sohasem lehet tudni, hogy mikor fog jól jönni. Még vendégségben is jó lehet ha van valami, amire lecserélhetik a kint viselt modellt.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás