A váll ortézis, mint gyógyászati segédeszköz

Váll ortézis

Az ortézisnek nagy szerepe van abban, hogy tökéletesen megtartsa a beteg testrészt. Gyakran előforduló ficamok esetén jelent könnyebbséget az ortézis használata. A sérüléseket a megerőltetés okozza, amit nemcsak sporttevékenység miatt alakulnak ki, hanem munkavégzések során is. Ezek helyén gyulladások lépnek fel, emiatt van az, hogy a váll mozgatása bizony fájdalommal jár. Vannak komolyabb esetek is, amikor a gyulladás kivörösödik, megduzzad. A váll ortézis, a gyulladt ízületek pihentetésére szolgáll. A váll ortézis sokféle anyagból, többféle méretben kapható. Vannak olyan váll ortézisek, amelyek csak éjszakai használatra alkalmasak. A nálunk kapható váll ortézisek többsége küllemileg is megfelel a legnagyobb kihívásoknak, divatosak és szépek. A váll ortézis tulajdonképpen egy gyógyászati segédeszköz. A vásárlás előtt mindig a vevő igényeihez kell igazodni. Ilyenkor mindig szakértőhöz kell fordulni. Az itt kapható termékek német és belga gyártóktól származnak. Általánosságban elmondható, hogy a váll ortézis rugalmas, könnyen használható.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás