A vákuumtasak számos előnye

Vákuumtasak

Senki sem szeret olyan élelmiszert venni, ami néhány nap elteltével megromlik. Ennek általában az a vége, hogy a fele a kukában landol. Mindenképpen kell egy olyan megoldás, amivel hosszabb távon is biztosítható a frissesség.

A vákuumtasak az internetről is könnyedén megvásárolható, ezért el kell látogatni a shop.zalapack.hu weboldalra. Innen többféle verzióban is szóba jöhet a rendelés. A minőségre egészen biztosan nem lehet panasz. Érdemes a vastagságot is figyelembe venni a rendelésnél.

A vákuumtasak tökéletesen alkalmas a húsok, a sajtok, a zöldségek és a gyümölcsök lefedésére. Csak nehezen szakad el, ezért nem kell attól tartani, hogy az élelmiszerek bepiszkolódnak. Véd a nedvességtől és a karcolódástól. Képes légmentesen zárni.

Polietilén, illetve poliamid felhasználásával készült. A vákuumtasak nem túl drága, ezért nem jelent nagy anyagi problémát a megvásárlása. Minimum 100 darabos kiszerelésben lehet megrendelni az internetes áruházból. Ipari, illetve otthoni felhasználásra egyaránt alkalmas. Átlátszó verzióban vehető meg.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás