A terrarisztika rengeteg érdekességet ígér

Terrarisztika a Zoocenter segítségével
Terrarisztika a Zoocenter segítségével

Szinte az összes állatbarát ember elgondolkodott már azon, hogy milyen lenne például teknősöket tartani. Ezt szerencsére a való életben is ki lehet próbálni, hiszen ma már nem olyan nehéz ezeknek az állatoknak a beszerzése. A http://www.zoocenter.hu/terrarisztika oldalon könnyen meg lehet venni a teknőstartáshoz szükséges eszközöket.

Természetesen nem szabad elfelejteni, hogy mindenképpen szükség lesz egy akváriumra vagy tálra, vízmelegítőre, néhány vízinövényre és kövekre is, ahová a teknősök kiülhetnek sütkérezni.

A http://www.zoocenter.hu/terrarisztika honlapon lehet az állatoknak táplálék gyanánt vásárolni szárított halat vagy rákot. Az úgynevezett színes pálcikák is jók a teknősöknek étel gyanánt. Az állat megvásárlása előtt azonban, mindenképpen el kell dönteni, hogy pontosan milyen fajtát szeretnénk.

A http://www.zoocenter.hu/terrarisztika kínálatából csak abban az esetben érdemes rendelni, ha már pontos döntés született a teknős pontos típusával kapcsolatban, mert az egyes fajok másféle tárgyakat igényelnek.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás