A Taste Loffice stílusos termei

Taste Loffice rendezvénytér
Taste Loffice rendezvénytér

Szeretnél megszervezni egy emlékezetes rendezvényt, de sehol sem találsz egy olyan helyet, ami valóban megfelel az elképzelésednek? Akkor érdemes megismerni a Taste Loffice rendezvénytér és gasztrotér ajánlatait, hiszen úgy a befogadóképesség, mint a körülmények terén is nagyon rugalmas csapatról van szó. Először is, annak függvényében, hogy mekkora rendezvényről van szó, kibérelhető a 80 fős terem, vagy akár csak ennek a fele. Az sem ritka eset, hogy ennél sokkal több vendégre számít a szervező, ezért összeköthető két terem is, melyek egymás alatt vannak. Így a kapacitás máris eléri a 150 főt, és gond nélkül elfér mindenki. Természetesen, a hasonló rendezvények esetében biztosítani kell a professzionális konyhatechnikát is, ugyanis általában ez okozza a legnagyobb problémát, hiszen kevés olyan hely van, ahová nem kell a saját felszerelésedet elcipelni. A Taste Loffice rendezvénytér és gasztrotér nemcsak a termek egyediségét és színvonalát garantálja, hanem a barátságos környezetet is, ugyanis Budapest egyik legmenőbb penthouse helyszínét bérelheted ki a vendégeid számára.

A lofficecoworking.com biztosítja a cateringet is, hiszen a többórás események alatt gondoskodni kell a vendégekről. Senki nem érzi magát jól olyankor, amikor korog a gyomra, és nem tud maximálisan a témára koncentrálni. Annak érdekében, hogy a hasonló, kényelmetlen helyzeteket elkerüld, és ne hozd zavarba a vendégeid, válassz ki egy kedvező árú menüt az oldalról, és biztosíts némi szünetet is, amikor a finomságok elfogyaszthatók. A vendégeket első ránézésre elvarázsolják a design bútorok, a koktélterasz és a stílusos környezet. Nem kell tovább keresgélni, mert a Taste Loffice teljesen megfelel mindenféle esemény lebonyolítására! Ha szeretnél többet megtudni az ajánlatokról, akkor a lofficecoworking.com oldalon részletes betekintést nyerhetsz a különböző termek áraiba, megtekintheted a képeket és ajánlatot is kérhetsz, hogy még időben elkezdhess szervezkedni. Dönts jól, és tedd emlékezetessé azt, amit olyan régóta szeretnél már megszervezni!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás