A targonca jogosítvány megszerzésének feltételei

targonca jogosítvány
targonca jogosítvány
Targoncavezetői tanfolyamokra már most lehet jelentkezni. Az egy gépcsoportos tanfolyamok, akár munka mellett is elvégezhetőek. A képzés alapját az önjáró rakodó- és emelőgépek kezelése határozza meg. A megszerzett képesítés segítségével könnyebben el lehet helyezkedni az építőiparban, logisztikában, raktározásnál vagy szállításnál. A targonca jogosítvány megszerzésével könnyebben lehet majd targoncás állást betölteni.

A targoncát megfelelő módon kezelni tudó szakember kevés, így a nagy kereslet miatt, rendszeresen indul targonca jogosítvány megszerzéséért szükséges tanfolyam. Előfeltételeknek nem kell különösebben megfelelni, a képzésre bárki jelentkezhet, aki el akarja sajátítani a gép kezelésének módjait. Ezek mellett, a targonca speciális feladataira is felkészítik majd a résztvevőket. Fontos, hogy a jelentkezésnél egy orvosi vizsgálaton is át kell esni, ami a feladatok elvégzéséhez megfelelő alkalmasságot biztosít. A targonca jogosítvány alapfeltétele 8 általános iskolai végzettség.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás