A Schönbrunni Állatkert télen is nyitva tart

Schönbrunni Állatkert
Schönbrunni Állatkert

Az állatok szerelmesei sem maradnak program nélkül az osztrák fővárosban, hiszen van egy fantasztikus hely, amit télen is meglátogathatnak. Ez a Schönbrunni Állatkert, amit érdemes talán délelőtt vagy kora délután megnézni,

hiszen a hely 16.30 órakor zárja végleg a kapuit, sok állatház lakói pedig kénytelenek már ezen időpont előtt nyugovóra térni. Ám az utolsó beengedés előtt, a Schönbrunni Állatkert nyitva áll minden látogató számára, éppen ezért a kisgyerekesek részére ideális lesz ez a program.

A csemeték nagyon fogják élvezni, hogy különleges állatokat láthatnak a kifutókban, ezért semmiképpen nem érdemes kihagyni senkinek ezt a szórakozást. Az Euro-Travel Utazási Iroda szerint tanácsos előre megnézni a Schönbrunni Állatkert honlapján azt is,

hogy mikor vannak a látványetetések, hiszen ennek a megtekintése nagy mókát ígér. Ha pedig a kicsik megnéztek minden állatot, akkor a szülők elvihetik őket Bécsbe a Csokoládégyárba vagy a Madame Tussauds Panoptikumba is, mert valószínűleg élvezni fogják ezeket a programokat a lurkók.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás