A rovarháló különböző típusban érhető el

Rovarháló

A kártékony és rendkívül idegesítő bogarak ellen védekezni kell, főleg akkor, amikor meleg van, mivel leginkább ekkor bújnak elő. A rovarháló a legegyszerűbb termék, amit ennek érdekében be lehet szerezni.

Tavasszal könnyedén fel-, télen pedig egyszerűen leszerelhető. Ez a dolog 1-2 percet vesz igénybe. A kellék anyagával kapcsolatban tudni kell, hogy ellenáll az időjárási viszonyoknak. Többféle variációban szerezhető be, vagyis ablakra és ajtóra is tehető.

Létezik rolós típus is, aminek a legnagyobb előnye, hogy kicsi a helyigénye és egyetlen mozdulattal eltüntethető. Minden rovarháló alapszíne a fehér és a barna, azonban igény szerint is meg lehet rendelni. Ez azt jelenti, hogy bármelyik színt választhatja. Az oldalhúzós változat is nagyon népszerű. Ezt leginkább erkély, valamint teraszajtókra célszerű felszerelni.

A pliszé verzió az utóbbi évtizedben vált népszerűvé. Egy- vagy kétszárnyas ajtókra is megvásárolható. Nagyon könnyen kezelhető, tehát az elterjedése nem véletlen. A rovarháló számos üzletben fellelhető.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás