A reptéri parkoló megkönnyíti az utazást

Reptéri parkoló

Amikor megérkezik az ember a reptérre a kocsijával, akkor tudja, hogy csak nagyon nehezen fog egy jó parkolóhelyet találni. A bajok elkerülése érdekében, érdemes az Európa reptéri parkoló mellett dönteni, amelyik több éve megkönnyíti a parkolást azoknak, akik utazni szeretnének.

A parkolóba történő megérkezéskor, rövid adminisztráció után légkondicionált, komfortos kisbusszal juthat el az ember és családja a reptérre, természetesen a csomagokkal együtt. Ekkor mindenki kap egy parkoló kártyát. Az ezen található telefonszámot tanácsos elmenteni, hiszen nagyon jó, ha a megérkezéskor egyből elővehető.

A reptéri parkoló azért sokak első választása még, mert ez kevesebb, mint 3 km-re van a Liszt Ferenc repülőtérről, ezért elképesztően gyorsan el lehet jutni oda. Fontos azért figyelembe venni az utazás előtt, hogy a kiszállítás maximum 20 percet vesz igénybe. Foglalás után jól teszi az ügyfél, ha kinyomtatja a megközelítést segítő térképet és elhozza magával, vagy GPS-en megnézi, hogy pontosan hol is van a reptéri parkoló.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás