A Regus közösségi és hagyományos irodái

Bútorozott iroda
Bútorozott iroda

A Regus centereiben világszerte többféle, rugalmas irodai megoldás közül választhatunk, akkor is, ha hagyományos, havi bérleti rendszerű munkakörnyezetre tartunk igényt, de akkor is, ha valamilyen forradalmi vagy csak a számunkra leginkább megfelelő és kényelmes megoldást keresi. A Regus által üzemeltetett épületekben ugyanis lehet egyfelől napi- vagy óradíjas rendszerben bérelni irodahelyiséget olyan módon, hogy heti vagy akár havi pár napra is igényelhet munkateret.

A Regus irodaházaiban lehetőségünk van közösségi irodamegoldások igénylésére is, mely jellege folytán mentesíti az ügyfeleket a saját iroda berendezésének és üzemeltetésének költsége alól, továbbá pedig csak akkor kell fizetnünk az általunk használt helyért, amikor ténylegesen az általunk bérelt munkatérben dolgozunk. Az adminisztrációs munkákat a Regus adott irodaközpontjának szakértő csapata intézi, a bútorozott iroda pedig igény szerint berendezhető és azonnal költözhető. Az ilyen megoldásokat igénybe vevők számára az irodán kívül professzionális tárgyalótermek és videókommunikációs szolgáltatások is elérhetők. A Regus Businessworld csomag segítségével pedig összesen 3,000 irodaház business lounge-ába nyerünk belépést.

Mindemellett a Regus lehetőséget teremt hagyományos irodák rövid távú és részmunkaidős bérlésére is, a bérleti díj a technológiai felszerelést itt is magában foglalja, továbbá a professzionális adminisztratív segítséget és recepciós szolgálatot is. A tárgyaló- és konferenciatermek rugalmas bérlése megkönnyíti a kapcsolattartást, így minden vállalkozó vagy üzletember nagy presztízst sugalló munkakörnyezetben fogadhatja potenciális üzletfeleit. Látogasson el a www.regus.hu weboldalra, és tájékozódjon, hol találhatók a cég budapesti irodái!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás