A portré fotós munkájának nehézségei

Portré fotós munka közben
Portré fotós munka közben

Kevesen mondhatják el magukról, hogy a munkájuk egyben a hobbijuk is. Igen szerencsések azok, akikre igaz az állítás, hiszen azoknak a munka egyben szórakozás is.

A fényképészek szeretik amit csinálnak, hiszen az egyszerre munka és művészet, legyen akár természet, akár portré fotós az illető. Persze mint mindennek, ennek is megvannak a nehézségei és gyakran igen kellemetlen élményeket, sok bosszúságot okozhat ez a munka.

Akinek a fotózás az élete, az fel van készülve mindenre és tudja kezelni a kellemetlen helyzeteket is. Míg a természetfotósnak az időjárással és a vadon veszélyeivel kell szembe nézzen, addig a portré fotós az emberi szeszéllyel és kiszámíthatatlansággal találja szembe magát.

Gyakran egy egyszerű családi portré elkészítése is órákba telik, mire mindenki megérti, hogy a művész mit vár el tőle. Persze még ekkor sem garantált, hogy az alkotás mindenkinek tetszeni fog. Gyakran a portré fotós nincs megelégedve az alkotásával, máskor a megrendelők találnak kivetni valót a műben.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás