A partvis mellé kell egy jó lapát

A partvis jól használható
A partvis jól használható

Egy eltört pohár vagy éppen kiöntött szemetes kosár nagy fejtörést szokott okozni, pláne olyan esetekben, amikor sietős a dolgunk. A természet rendje szerint, amikor a legnagyobb a rohanás, akkor szokott minden a feje tetejére állni. Amennyiben azonban van kéznél egy partvis, minden probléma könnyedén megoldható.

Nem számít, hogy most éppen egy cserepet vert le a szél, vagy esetleg a kutyus tápját borítottuk ki, mert egy pár mozdulat és máris mindent a helyére tudunk rakni. Természetesen a megfelelő seprő eszköznek nem árt, hogyha illő társa is van.Erre sokszor szükség lehet, mert amit összeszedünk egy csomóba, nem szeretnénk kézzel felszedegetni, kivétel, ha pont olyan valamiről van szó, amit még esetleg fel tudunk használni, és nem szeretnénk a többi kosszal együtt a szemetes mélyén látni.

Minden más esetre viszont ott van a partvis. Akár kisebb vagy éppen nagyobb a problémát okozó tárgy, egy-két mozdulat, és máris a lapátra kerül, onnan viszont a szemetes aljára, hogy ne legyen többet baj vele, és még a rossz emlékeket is elfelejtsük róla.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás