A párátlanító szerkezet olcsó

A párátlanító hatékony
A párátlanító hatékony

A penészes falak jelensége már Magyarországon is egyre gyakoribb, ami tulajdonképpen a lakás levegőjének hatalmas nedvességtartalma miatt történik. A párátlanító berendezéssel ez a jelenség rövid időn belül megszüntethető.

A szakemberek azt tanácsolják, hogy aki ilyet vásárol, mindenképp tegye arra a helyre, ahol a legtöbb pára szokott képződni, mint például a konyha. A párátlanító még akkor is ajánlott, ha a konyhában gőzelszívó van, hiszen ez a berendezés nem képes maximálisan elvezetni az ételkészítés során keletkező párát.

Sok mai szerkezet már annyira automata, hogy képes megmérni a lakás levegőjének nedvességtartalmát és az eredményekhez mérten, be- vagy kikapcsol. A párátlanító hatékonysága abból is látszik, hogy beüzemelése után pár nappal, a falon lévő penész kezd összezsugorodni, hiszen már nem kap nedvességet, ami számára szükséges az életben maradáshoz. Ha véglegesen meg szeretne szabadulni a párától és így a penésztől is, akkor mindenképp vásároljon egy párátlanító készüléket!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás