A nyárigumi aranyat ér

Nyárigumi
Nyárigumi

Eljött a jó idő és vele együtt a gumicsere ideje is. A nyárigumi cseréje akkor válik indokolttá, amikor a hőmérséklet tartósan 7 fok fölé emelkedik. Mielőtt nekiállunk a gumi beszerzésének, egy fontos mozzanatról ne feledkezzünk meg! Mindig ellenőrizzük vásárlás előtt a gumik méretét! Sok esetben az első és hátsó tengelyek abroncsai között is lehet eltérés. Azért indokolt, hogy ne keverjük össze a nyárigumi modelleket a télivel, mert ezek a típusú termékek speciálisan a nekik szánt évszakokra vannak tervezve.

Az autó a gumik jobb tapadása miatt, még nedves úton is, könnyebben irányítható és üzemanyag hatékony is. A téli gumi nedves utakon sajnos akár duplájára növelheti a féktávolságot, ha elfelejtünk idejében cserélni. Azt a tévhitet igyekezzünk elhessegetni, hogy a téli verzió tökéletesen alkalmas a melegebb idő beállása után is. Ráadásul a nyárigumi még csendesebb futást is biztosít az autónak. A választékra pedig még véletlenül sem lehet panasz, hiszen a világhírű gyártók versengenek a nyárigumi kollekcióikkal a vásárlók kegyeiért.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás