A Nike Magista mindenkit levesz a lábáról

Magasszárú Nike Magista
Magasszárú Nike Magista

Nem lehet szó nélkül elmenni egyetlen Nike modell mellett sem! Jól látszik a tervezésen, hogy a Nike Magista nemcsak azért lett megalkotva, hogy hatalmas bevételekhez juttassa a céget. A formabontó dizájnon és az innovatív technológián a sport iránti elhivatottság vehető észre. A Nike Magista többféle színben és modellben rendelhető meg, kifejezetten kedvező áron.

Aki mellette dönt, az valószínűleg nem fogja megbánni. Sok gólt lőttek már a bajnokságokon olyan játékosok, akik Nike Magistat viseltek.

Andrés Iniesta például azt nyilatkozta, hogy észre sem vette meccs közben, hogy a lábán van, mivel olyannyira összeolvadt vele a játék során. Ebből könnyen le lehet vonni a következtetést, hogy milyen komfortérzetet biztosít, még nagy megterhelés mellett is a Nike Magista annak, aki egy ilyen típusban szeretne kimenni a pályára.

Az ACC technológia természetesen ennél a modellnél is megfigyelhető, amit a Nike hosszú évek teszteredményei alapján fejlesztett ki. A beszámolók szerint növelte a passzok és lövések pontosságát a csúszásgátló bevonat.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás