A minőségi kerti bútorokat télen sem kell bevinni

Eljött az ősz és úgy tűnik, tavaszig elfelejthetjük az udvaron vagy a teraszon töltött kellemes délutáni pihenést, lakomákat. Viszont a minőségi kerti bútor nem csupán a meleg évszakban pótolhatatlan dolog. A kültéri garnitúrák téli használata nagyban függ az anyagtól, amiből készültek.

A rattan készletek a Délkelet-Ázsiában termesztett liánból készülnek. Az ilyen modellek a legszeszélyesebbek, mert függnek a hőmérséklet és a páratartalom ingadozásától. Ezért nem valószínű, hogy nagy hasznot hoznak a téli udvaron, tehát jobb, ha tavaszig egy meleg helyiségben rejtjük el. A tömörfából készült minőségi kerti bútor az egyik legegyszerűbb termék és ellenáll mindenféle időjárási körülménynek, mivel a fák nagymennyiségű különféle olajokat tartalmaznak, amelyek megvédik a repedésektől.

Ezért ezeket kétségtelenül ott lehet hagyni a hó és eső alatt. Nem lesz felesleges lépés az sem, ha a tömörfa minőségi kerti bútort a hideg idő előtt bevonjuk egy speciális olajjal, ami megakadályozza a foltok képződését a fán.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás