A megtalált kapcsolat című regény kiváló

A megtalált kapcsolat

Nem véletlenül lett annyira népszerű az olvasók körében Kozsdi Tamás legújabb műve. „A megtalált kapcsolat” egy különleges történetet mesél el a lapjain. A megözvegyült Matilda asszony a város egyik szélén éldegél a szolgálólányával.

Rengetegen járnak hozzájuk vendégségbe, ezért sohasem unatkoznak. Kiderül, hogy az elhunyt férj életének volt egy olyan rejtélyes szelete, amit még a saját felesége sem ismert. Még szerencse, hogy feltűnik a színen Péter úrfi, aki segít értelmezni az eseményeket.

A megtalált kapcsolat nevű regényben megjelenik továbbá egy tudós, egy főorvos, egy csodaszép lány és még sok más karakter. Ez gondoskodik arról, hogy a mű fordulatos és izgalmas legyen. A teljes kiadásban 7 kisregény van összefűzve 592 oldalon.

„A megtalált kapcsolat” megvásárlása az angyalimenedek.hu internetes oldalon jöhet szóba, ráadásul nem kell érte egy vagyont kifizetni. Érdemes elolvasni, hiszen a beszámolók szerint nagyon alaposan ki van dolgozva a történet, ezért mindig található benne valamilyen újdonság.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás