A magyar tengeren sok vitorlás található

A Balatonon sok vitorlás található
A Balatonon sok vitorlás található

A Balaton és környéke remek kikapcsolódási lehetőségeket tartogat mindazoknak, akik vakációzni szeretnének, vagy csupán egyetlen kellemes hétvégét töltenének el itt. A magyar tengeren számtalan vitorlás található, amelyek közül jó néhány az R Yacht cég tulajdona.

Ha Ön ezek kibérlésén gondolkodik barátaival, családjával vagy csupán párjával, akkor a www.setavitorlazas.hu oldalon biztosan fog találni olyan hajót, amely megfelel igényeinek. A Sétavitorlázás weboldalon több típusú vitorlás is be van mutatva, amelyek mindegyikét ki lehet bérelni.

Ha Ön a négy típus közül bármelyikre rákattint, akkor képeket nézegethet róla, illetve megtekintheti annak bérlési díját különböző időszakokra lebontva. Az R Yacht cég összes vitorlása megfelelő állapotban van, továbbá a tisztaság is garantált, így a kellemes időtöltést nem ronthatja el semmi sem. Természetesen a hajók mellé kapitány is jár, de akinek van vitorlás vezetői engedélye, akkor az személyes felelősségére elviheti a yachtot. Részletesebben minderről a fenti weboldalon lehet érdeklődni.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás