A legjobb női parfüm három illata

Legjobb női parfüm
Legjobb női parfüm

A virágok és a női nem szinte az idők kezdete óta elválaszthatatlan kapcsolatban állnak. Nem meglepő tehát, hogy a legjobb női parfüm megalkotását is a virágok illata inspirálta. Valójában szinte mindegyik parfümben fellelhető itt-ott egy kis virágillatos hangulat, de az arányok mindegyiknél eltérőek. Egy bizonyos illat létrehozásakor három fő egységet építenek egymásra, amit a mindennapi használatuk során lehet tetten érni. Mindegyik parfümnek, miután a bőrre permetezte, háromféle illata van.

Az első azonnal érezhető, ahogyan kikerül az üvegből. Ez adja az elsődleges benyomást, ami hamar elszáll és átveszi a másodlagos illat, amit bizonyos mértékben befolyásol a bőr sajátos illata is. A harmadik szinten a parfüm szinte teljesen átváltozik, ezt órákkal a felhelyezés után lehet csak érezni és nagymértékben befolyásolja ezt a bőr illatának egyedi különbsége. A legjobb női parfüm fogalma ezért is nagyon relatív, mivel lehet, hogy Önhöz a parfüm elsődleges, másodlagos vagy harmadlagos illata illik. Válogasson körültekintően közülük!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás