A láncfűrész hordozható készülék

Láncfűrész
Láncfűrész

A kerti munkák szerves részét képezi az ágak lemetszése, illetve a kiszáradt fák kivágása, a kert füvének levágásán kívül. A láncfűrész olyan készülék, ami hordozható, vagyis bárhol lehet használni, ahol szükség van rá. A speciális eszközöket leggyakrabban elektromosság hajtja vagy üzemanyag. A hidraulikus meghajtás, illetve a kétütemű motor által működő berendezéseket a fák lombozatának kialakítása során és az erdőgazdálkodás alkalmával is felhasználják. A hordozható láncfűrészek különleges kialakítással rendelkeznek, amelyek alkalmasak a jégszobrok vagy a fából készült termékek megformázásához is. Sőt!

Egyes fűrészek még a beton feldarabolásához is felhasználhatóak. A benzines láncfűrész minden kertben jó szolgálatot tesz, ahol gyümölcsfák helyezkednek el, mivel a tavaszi metszési munkálatok során, a nagyobb ágakat el kell távolítani ahhoz, hogy a fák gyümölcsöktől roskadozzanak majd nyáron. A szerszamkell.hu áruház is forgalmaz láncfűrészeket és egyéb szerszámokat, mint például fűnyírókat vagy fűkaszákat.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás