A KRESZ szigorúan csap le arra aki headset nélkül telefonál

Headset nélkül ne vezessen
Headset nélkül ne vezessen!

Egyáltalán nem ajánlatos vezetés közben telefonálni headset nélkül. Nemcsak, mert jókora büntetést róhatnak ki a gondatlan sofőrre, hanem egyértelműen veszélyforrást jelent. Ezért is egy előírt regula ez és ezért figyelik, büntetik szigorúan a szabálysértőket.

Gondoljon csak bele, mennyire tompíthatja a vezetésre fordított figyelmét, amíg kutat a telefon után, majd próbálja felvenni azt, beszélgetés közben pedig tulajdonképpen csak egyik kezét tudja szabadon használni, ami nem elegendő a biztonságos vezetés érdekében.

Nem egy-két, hanem jóval több ebből az okból keletkezett balesetről halottunk már és mégsem tanulunk belőle. Saját maga és embertársai életére is gondoljon!

Ma már annyira roppant egyszerű megoldás egy headsetet beszerezni, nem is kerül óriási költségbe, ráadásul a legtöbb hosszú élettartamú, így évekig használhatja ugyanazt a terméket. Segítsünk Önnek és weboldalt is ajánlunk, ahonnan könnyedén megvásárolja mindezt. Az egsm.hu online üzletben bluetooth és vezetékes headsetekben válogathat.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás