A kiválóság jegyében született vetőgép

Vetőgép

A tavasz, de az ősz is a mezőgazdasági munkák elvégzésének fő időszaka. Ilyenkor kerül sor a talajmunkálatok jelentős részére, de a vetőgép is előkerül. Erre a szerkezetre nagy figyelmet kell fordítani, mert a hiányában komoly akadályokba ütközünk. Érdemes a megbízhatóságra nagyon odafigyelni, ugyanis életre szóló befektetésről lehet szó.

A modern technika jóvoltából, már olyan vetőgép szerkezetek születtek meg, amelyek könnyedén beállíthatóak többféle gabona elszórására. Gyakran változik a szemek átmérője, de a sor és tőtávolságot is alakítani kell, fajtától függően. A kalászosokat, amilyen a búza és rozs, csak néhány centiméterre egymástól kell elhelyezni, míg a tengerit már sokkal messzebbre.

A vetőgép kezelése nem bonyolult, csak odafigyelésre van szükség és bárki elsajátíthatja. Érdemes adni a rendszeres karbantartására, hogy biztosan megfelelő állapotban legyen, amikor szükség van rá. Ha vetőgép vásárláson gondolkodunk, akkor megéri alaposan körülnézni a gigafarm.hu weboldalon, ahol megtaláljuk azt a kivételes minőséget, amit keresünk.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás