A keserű likőr módjával egészséges

Keserű likőr

A szeszesitalok korántsem kell ártalmasak legyenek az egészségre. Sőt, némelyikük kifejezetten egészséges, természetesen módjával fogyasztva. A keserű likőr pedig pontosan ilyen, hiszen többféle értékes gyógynövényből és fűszerből tevődik össze. A más néven gyomorkeserű kiváló aperitif egy kiadós étkezés előtt, de bármikor kellemes élmény nyújt. A piacon rengeteg fajtája megtalálható, persze érdemes ebből az italból is minőségit választani.

A hazai vonalban előkelő helyen szerepel a Zwack Unicum és a St. Hubertus saját készítésű italok, amelyek a premiumitalnagyker.hu webáruházban is megvásárolhatóak. A külföldi keserű likőr fajták között említésre méltó a német Jägermeister és Underberg, a cseh Becherovka, valamint Aperol. Ezek is megvásárolhatóak a webshop polcairól, ahogy sok más keserű likőr is. Ezek az italok a téli hónapokban még kapósabbak, így érdemes a boltok, bárok, éttermek polcait feltölteni velük. Válasszon Ön is a hatalmas kínálatból és rendelje meg a legnépszerűbb változatokat!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás