A hüvely fertőtlenítés valóban hasznos?

Hüvely fertőtlenítés

A női intim testrészeket normál esetben természetes baktériumok védik, viszont a menstruáció időszaka alatt a szervezet fokozottabban van kitéve az esetleges fertőzéseknek. A gyakori hüvely fertőtlenítés egy megoldás lehet a védekezésre, viszont az orvosok nem mindig javasolják.

Természetesen az sem mindegy, hogy mivel végzi el az érintett hölgy az eljárást, illetve hogy valóban szüksége van-e rá, vagy csak a menstruáció okozta kellemetlenség, és az ezzel járó tisztátalanság miatt érzi a szükségességét.

Az utóbbi eset jóval gyakoribb, ami viszont könnyedén orvosolható a Manna hölgykehely használatával, ami a tampon és a betét tökéletes alternatívája, és akár 8-10 órán keresztül is biztonsággal bent hagyható a szivárgás veszélye nélkül.

A gyakori hüvely fertőtlenítés sokszor többet árt, mint használ, hiszen felboríthatja az intim testrész egészséges működését, ezért is javasolt előtte a nőgyógyász tanácsát kikérni a dologról, aki, a megfelelő vizsgálatok elvégzése után, szakszerű tanácsadással tud szolgálni.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás