A Hunter öntözőrendszer online megrendelése

Hunter öntözőrendszer
Hunter öntözőrendszer

A nagyobb parkok, terek kézzel történő önözése nemcsak fárasztó, de időigényes is lenne, ezért érdemes automata öntözőrendszert használni. Számos típusú és márkájú készülék közül lehet választani, de a Hunter öntözőrendszer a világ vezető öntözéstechnikai márkája. A locsoláshoz elengedhetetlen eszközök szinte mindegyikét gyártják és forgalmazzák, amelyek már a kertesontozes.hu webáruházban is versenyképes áron megrendelhetőek. Egy ilyen márkájú készülék a Hunter I-Core 6 zónás vezérlő is, ami a modern technológiájának köszönhetően, számos pozitív tulajdonsággal rendelkezik.

Minden típusú öntözőterületen alkalmazható és 30 zónáig bővíthető. Az I-Core készülék leválasztható első panelje megkönnyíti a programozását, a grafikus kijelzőjén be lehet állítani a háttérvilágítást és több érzékelőt is lehet hozzá kapcsolni. Számolja a tényleges vízfogyasztást és a teljes öntözési időt is. Látogassa meg a Kert és Öntözés weboldalt, ahol a Hunter öntözőrendszer eszközei széles kínálatban, jó áron, könnyedén megvásárolhatóak!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás