A hair transplant clinic alkalmazott módszerei

Hair transplant clinic

Mindnyájan tisztában vagyunk azzal, hogy a hajhullás mennyire zavaró jelenség, mind a férfiak, mind a nők életében.

Ha már Ön is fontolóra vette a helyzet orvoslásának lehetőségét, akkor egy elismert hair transplant clinic által elvégzett hajbeültetési műtét lehet a megoldás a problémájára. A kezeléseket magasan képzett orvosok végzik, akik alapos ismeretekkel rendelkeznek ezen a szakterületen.

A hair transplant clinic a műtét előtt, alatt és után is gondoskodik arról, hogy a páciensek a lehető legprofesszionálisabb eljárásban részesüljenek, valamint az elvárások maximálisan teljesüljenek.

Attól függően, hogy mekkora helyről van szó, a műtéti folyamat körülbelül 4-8 órát vesz igénybe. Az eljárásra általában a hair transplant clinic rendelőjében kerül sor. Először a sebész megtisztítja a kezelt fejbőr területét és érzésteleníti. Az orvos két igénybe vehető módját választhatja, annak függvényében, hogy a vizsgálat eredménye melyiket igényli. Az egyik az úgynevezett FUE hajvételi, a másik pedig és FUT módszer.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás