A fürdőszoba szőnyeg, mint hőszigetelő

A fürdőszoba szőnyeg hőszigetelésre is kiváló
A fürdőszoba szőnyeg hőszigetelésre is kiváló

A lakás hőszigeteléséhez nemcsak a külső burkolatok járulnak hozzá, hanem a belső terek berendezése is. A függönyök, szőnyegek és egyéb textíliák mind a hideget próbálják az otthon falain kívül tartani. Például, ha a fürdőszoba szőnyeg hiányzik a lakásban, az szinte rögtön feltűnik az ott lakóknak, mivel elég gyakran megesik, hogy fedetlen lábbal közlekednek a mellékhelyiség padlóján.

Főleg egy jóleső zuhanyozás után, eléggé kellemetlen ha puha fürdőszoba szőnyeg helyett, kénytelen valaki a csupasz padlóra rálépni. Azonnal észlelhető ilyen esetben a szőnyeg hőszigetelő szerepe. Egy olyan fürdőszoba, ahol csupasz a padló és nincs sok textília, visszhangos és sivárnak tűnik.

A fürdőszoba szőnyeg szinte már felöltözteti a teret és kellemes, otthonos, meleg hangulatot áraszt. Főleg akkor érződik ez a hatás, ha a színe valamennyire illeszkedik a helyiség többi berendezési tárgynak a színéhez és stílusához. A fürdőszoba szőnyeg tehát nem felesleges luxuscikk, hanem szükséges szigetelési eszköz lehet az otthona számára.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás