A fan-coil szelep precíz és megbízható

A fan-coil szelep kiváló
A fan-coil szelep kiváló

Az otthonokban és irodákban az optimális hőmérsékletért a különféle légkondicionáló berendezések felelnek, amelyeket egyszerűen lehet kezelni. A fan-coil szelep ezen berendezések vezérlésére alkalmas, hiszen egyetlen mozdulattal be lehet őket állítani.

Ezeknek a fűtésre és hűtésre is alkalmas rendszereknek sokféle eleme van, ide tartozik a vázszerkezet, burkolat, hőcserélő, szelepek, ventilátor és a termosztát. A fan-coil szelep nagy szerepet kap e rendszerek működésében, hiszen minden típusú szerkezetben megtalálható. Ezeket a szelepeket többféle csoportba is lehet sorolni, hiszen ahogyan a fan-coil típusa változik, úgy ezek is.

Mai viszonylatban a piacon megtalálható az egy utú vagy fojtó, három és négycsonkú szelep és az ezeken kívül létező többi speciális kivitelezés, amelyekből több is létezik. A légkondicionáló berendezések esetében nemcsak a fan-coil szelep változik, hanem az ezeket vezérlő termosztát egység típusa is. Természetesen ezek kiválasztásában a szakemberek óriási segítséget nyújthatnak.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás