A fali biokandalló bárhová helyezhető

Fali biokandalló
Fali biokandalló

A mai világban egyre inkább arra törekednek a gyártók és a szakemberek, hogy olyan anyagokat hozzanak létre, amelyek nem károsítják a környezetet és nem járnak egészségügyi kockázattal sem. A fali biokandalló olyan terméket használ a fűtéshez, aminek jelentős része cukornádból, illetve cukorrépából készül. A bioetanol kifejezés alatt, olyan anyagot kell érteni, aminek egy része etanolból, vagyis etil-alkoholból áll, a másik része pedig valamilyen energiát adó növényből. A biológiailag megújuló növények kitűnő energiaforrásként szolgálnak a bioetanol előállítása során.

A speciális fűtő, tüzelő és üzemanyagnak a felhasználásával helyettesíthető a benzin, ami az Otto motoroknak szolgál adalékként. A fali biokandalló egyszerűen beszerezhető a weboldalról. A különleges technológiával készült terméket bármelyik helyiségben el tudja helyezni, mivel nem igényel kivezető kéményt. Továbbá, kimondottan könnyen összeszerelhető és a falra is felakasztható. Ezáltal még kevesebb helyet foglal el a lakásban.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás