A derékfájás bármikor jelentkezhet

A derékfájás kezelhető
A derékfájás kezelhető

Az emberek a hétköznapok során keményen dolgoznak, hogy a család minél jobb életszínvonalat folytathasson, természetesen ez a természet rendje. A derékfájás, azonban bármikor bezavarhat ebbe a folyamatba és képes mozgásképtelenné tenni az embert. Sok esetben a fájdalom lebénítja a testnek ezen fontos részét. Kirívó esetekben, műtéti beavatkozásra is szükség lehet, de ez igencsak ritka.

A derékfájás is számtalan oka miatt jelentkezik, amelyek között ott van a túlzott megterhelés, húzódás vagy az ülőmunka. Sok esetben a pihentetés igencsak hatásos lehet, különféle kenőcsökkel és gyógyszerekkel kombinálva. A derékfájás hosszútávon is kialakulhat, azonban ilyenkor a kezelése is nehezebb. A szakemberek ezt a fájdalmat még a stresszel és a depresszióval is összefüggésbe hozzák.

Esetenként valamilyen porc deformációja is okozhatja, amit műteni kell, de ennek igencsak kevés az esélye. Ha az orvos megállapítja, hogy Önnek valamilyen elváltozás okozza a derékfájás tüneteit, akkor érdemes ellátogatni a www.kineziologiai-tapasz.hu weboldalra, ahol bővebb információt kaphat a Back Scan vizsgálatról.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás