A csődbűncselekményt érdemes megismerni

Csődbűncselekmény
Csődbűncselekmény

A felszámolást tekintő eljárások során létezik egyik igen gyakori bűncselekmény. Természetesen ennek a neve az ismert csődbűncselekmény, mellyel sokan tisztában vannak. Azok, akik ezt a kifejezést nem ismerik, most megtudhatják, hogy pontosan mit is takar. Fontos tudni, hogy ennek a bűncselekménynek csakis az lehet az elkövetője, aki az adóval rendelkező gazdálkodó cég vagy egyéb szervezet pénzével, vagyonával rendelkezni tudott. Még akkor is kérdőre vonható a személy a csődbűncselekményt illetően, ha a vagyonnak csak egy részét tekintve rendelkezett jogosultsággal.

Bármilyen törvénysértés esetén eljárás indulhat a személy ellen. Mindezt az adóhatóság nagyon komolyan veszi, és a pénzbüntetés mellett börtönbüntetésre is számíthat az elkövető. Ilyen és hasonló jellegű témákban otthonosan mozog a kvgugyvediiroda.hu nevű weboldal. Az efféle, adóval kapcsolatos szakszavakra pontos definiálást adhat a honlap. Azok, akik nincsenek tisztában bizonyos kifejezésekkel, mindenképp látogassanak el erre az oldalra. Itt minden fontos információt meg lehet találni a csődbűncselekményről.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás