A családi társas erejét nem szabad lebecsülni

Családi társas
Családi társas

Sajnos manapság egyre több család bomlik fel, illetve egyre többször távolodnak el egymástól a családtagok különböző okok miatt. Azonban, legyen bármilyen ok is háttérben, konfliktus, munkahely, tanulmányok miatti távolság, félreértések, fontos, hogy mindig találjunk időt a családtagjainkra.

Érdemes a családi társas erejét bevetni és még amikor kicsik a gyerekek, akkor bevezetni, hogy heti egyszer játékkal töltött este van, amin mindenkinek jelen kell lenni és részt venni a mókában. Ezt később sem szabad feladni, ha felnőnek a gyerkőcök, egyetemre mennek vagy már nekik is lesz családjuk, esetleg csak ritkábban kerül sor rá.

Hiszen a családi társas megbír még vejeket, menyeket is és az unokákat meg főleg! A családi társas előnye, hogy mentesít a kínos csendtől, ami csak egy szimpla asztalköré ülés esetén elég gyakori, továbbá feloldja a hétköznapok feszültségét és mindenkiből előhozza a jobbik, gyermeki énjét. Ezáltal pedig garantáltan beindul az egymás közötti kommunikáció és a játék átmegy egy jó kis beszélgetésbe, ami minden kapcsolat és csapat alapköve.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás