A céges karácsonyi ajándék rossz üzenetet is közvetíthet

Céges karácsonyi ajándék

Karácsonykor egy cégvezető az alkalmazottai és ügyfelei megajándékozására is kell gondoljon, hiszen ezzel mutathatja ki a háláját az egész éves munkájukért, illetve az együttműködésükért. Azonban a céges karácsonyi ajándék kiválasztása más szempontok szerint történik, mint a személyes szuvenírek esetében, ezért időt kell szánni rá.

A családtagokról, barátokról mindenki tudja, hogy mire vágyik, így utolsó pillanatban is be lehet szerezni azt, ami majd a fa alá kerül, még ha óriási embertömeggel is kell érte megharcolni. Ellenben, az utolsó percben kitalált és megvásárolt céges karácsonyi ajándék nem biztos, hogy beváltja a hozzá fűzött reményeket. Sőt, a legtöbb esetben elégedetlenséget vált ki és negatív reklámot csinál a vállalkozásnak, tehát nem szabad csak úgy összecsapni a dolgot.

A céges karácsonyi ajándék igényes kell legyen, ami nem azt jelenti, hogy feltétlenül nagyon drága, bár bizonyos óriásvállalatoknál ez is elvárás lehet, de sokkal fontosabb, hogy méltón képviselje a céget. Látszania kell rajta, hogy át volt gondolva a koncepció és figyelmet fordítottak a minőségi alapanyagokra, de a kivitelezésre is.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás