A Budapest kozmetika masszázst is kínál

Munka, család, gyermekek, háztartás, bevásárlás… Ön is elfárad néha a sok teendő közepette? Akkor mindenképpen szánjon időt a kikapcsolódásra, mert csak így tudja majd megőrizni a lelki egyensúlyát!

A Budapest kozmetika lehetőséget biztosít a masszázsra, ezért kérjen minél hamarabb időpontot Lukucz Anitától egy kezelésre! Az arc- és dekoltázsmasszázs csupán félóráig tart, de a hatását napokig fogja érezni. A Budapest kozmetika nyakmasszázs is kínál, aminek az időtartama összesen 20 perc.

Érdemes kipróbálni az arcreflexológiai kezelést, ami a megfelelő pontok stimulálásával éri el az eredményeket. Alkalom nyílik még a szemöldök, illetve a szempillák rendbetételére is.

A Budapest kozmetika szívesen vállal sminkelést a különlegesebb alkalmakra. Igény esetén lehet betanítást is kérni. Szólnunk kell néhány szót a kozmetikai kezelésekről is, amelyek között van például mikrodermabrázió is. Mostanában nagyon népszerűek az anti-aging eljárások. Az árlista az interneten tekinthető meg, ezért látogasson el ide!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás