A biztonságos falra használt festék

Festék falra

Manapság mindenki a természetességre törekedik. Ez érthető, ugyanis ezáltal képesek vagyunk megóvni a környezetet a káros anyagoktól. Azonban a lakásokban használt festék terén elég kevés az a vállalat, amelyik naturális anyagokból állítja össze a termékeit.

A méltán népszerű Farrow & Ball manufaktúra folyamatosan fejlődik, ráadásul egyáltalán nem szennyezi a környezetet és minden alapanyagot a természetből szereznek be. Ezért a szemlélő már az első ránézésre képes megállapítani, hogy a felhasznált festék valamiben eltér a megszokottól. A minőségen kívül, a jellemzői közé tartozik még a biztonság.

Egyáltalán nem veszélyesek, még csak véletlenül sem kerül a levegőbe semmiféle mérgező anyag. Ezért rengetegen alkalmazzák az újszülöttek szobájának a kifestésére. Lényegében véve, az említett cégnek a festéke megfelel az Európai Uniós szabályoknak. Bizonyára tisztában van vele, hogy ezeket az előírásokat szigorúan ellenőrzik. Tehát, csakis akkor kapják meg a biztonságosnak nevezhető minősítést, amennyiben a festék valóban az.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás