A bisztróknak is van szépségük

Bisztró
Bisztró

Az egyes kiszolgáló helyiségek manapság sok ember tudatában értelmetlen jelentést kap, vagy ha tudja is, miről van szó, akkor negatív érzelmeket, esetleg fals tapasztalatot fűz hozzájuk. Természetesen a bisztró helyekről van szó, amelyek manapság egyre kevesebb helyeken fordulnak elő. Ezek hallatán az ember sokszor egy lepukkant, olcsó, nem dívó helyre gondol, amit ezért kerül is messziről. Azonban jó látni néha egy-egy olyan helyiséget, amelyik ilyen névvel és szépséggel kecsegtet. Ezek lényege nem a puccos megjelenés, sem a úri kiszolgálás, hanem az egyszerűség és a kényelmes érzés, amelyet nyújtani tudnak.

Bisztrók már csak kevés helyen fordulnak elő, mégis van egy-egy, amelyik rendkívül szeretett és kellemes helynek bizonyul. A bisztró fogalma régen volt népszerű, manapság már mindenhol csak pubok, romkocsmák, ivók és klubok vannak, amelyek a modern felfogást és csillogást tükrözik. Szerencsére sok ember még szereti a régimódi kialakításokat és az egyszerűséget, ahol elfogyaszthatja a kis szendvicsét és megihatja a rövid feketéjét anélkül, hogy ezekre egy vagyont költene.

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás