A baby doll egy szexi hálóing

Baby doll
Baby doll

A hálóingjeink, háló alkalmatosságaink gyakran nem a legszexibb vagy legkívánatosabb darabok. A kényelem nevében inkább viseljük régen kikopott pizsamáinkat, elnyúlt pólóinkat, nem beszélve a gyerekes és nem ritkán ciki mintákról. A baby doll kellemes küllemű és kissé kacér változata a hálóingnek, amit egyaránt szinglik és párkapcsolatban élők is kéne tartsanak otthon. Ha valaki egyedülálló, akkor csábítás céljából, hiszen elég lelombozó lehet, amikor egy hangulatos este után a kiszemelt úriember az elnyűtt macis felsőjében látja meg vágyainak tárgyát.

Párkapcsolatban levőknek is illene egy-két baby doll beszerzését megejteni, amivel időnként meglepheti a párját. Ne hagyatkozzunk arra, hogy úgyis tudja és látja bennünk a szexi nőt. Ha néha nem hívjuk elő a csábítót magunkból és nem mutatjuk meg, akkor elfelejtkezhet róla a kedvesünk is, ha mi sem foglalkozunk vele. Válasszon egy visszafogottabb vagy egy merészebb baby doll típust a LaraSecret ajánlatából és érezze magát igazi és ellenállhatatlan nőnek!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás